12 praw Wszechświata to zbiór zasad, które mają pomagać w zrozumieniu i kształtowaniu naszego życia. Prawa opisują jak pozytywnie programować swoje życie. Są uważane za uniwersalne i wpływają na wszystko, co dzieje się w świecie i wszechświecie. Jednym z najbardziej znanych jest prawo przyciągania, ale istnieje wiele innych, które mogą pozytywnie wpłynąć na nasze życie.

 1. Prawo Jedności

Jesteśmy częścią wszechświata i wszystko, czego życzymy innym, życzymy również sobie. Zazdrość czy smutek mogą blokować nasze marzenia, ponieważ podświadomość nie widzi różnicy między dobrem a złem.

 1. Prawo Wibracji

Wszystko we wszechświecie ma swoją energię i częstotliwość wibracji. Nasze myśli i uczucia również mają swoje wibracje, które przyciągają podobne energie. Nasze wibracje związane z konkretną sprawą, determinują, jak ta sprawa się potoczy.

 1. Prawo Odzwierciedlenia

Nasz wewnętrzny świat odzwierciedla się w świecie zewnętrznym. Dbanie o swoje emocje i myśli może prowadzić do pozytywnych zmian w życiu.

 1. Prawo Przyczyny i Skutku

Znane również jako karma. Mówi, że otrzymujemy to, co wysyłamy w świat. Dlatego ważne jest dawanie miłości, wdzięczności i radości. Dawaj innym to, co sam chcesz otrzymać.

 1. Prawo Przyciągania

Najbardziej znane powszechnie prawo. Przyciągamy to, o czym myślimy, mówimy, czy czujemy. Skupianie się na pozytywnych myślach i emocjach może przyciągnąć do nas dobre rzeczy.

 1. Prawo Działania

Marzenia spełniają się, gdy podejmujemy konkretne działania w ich kierunku. Ważne jest, aby nasze szczęście nie było uzależnione od realizacji marzeń. Ważne jest Twoje codziennie działanie w kierunku realizacji marzeń.

 1. Prawo Kompensacji

Dawanie innym miłości i dobra bez oczekiwań, może przynieść nam więcej niż daliśmy. Dawaj ludziom jeszcze więcej, a sama będziesz to wszystko mieć.

 1. Prawo Wiecznej Przemiany Energii

Mamy moc zmiany naszego życia poprzez koncentrację na pozytywnych myślach i emocjach. Aby spotkały Cię dobre rzeczy, to właśnie na nich musisz się skupić.

 1. Prawo Względności

Trudności w życiu są nieuniknione, ale nasze postrzeganie i reakcja na nie są względne. Widząc w trudnościach lekcję, zmieniamy nasze nastawienie. Trudności są jedynie testem, czy rzeczywiście nam zależy.

 1. Prawo Biegunowości

Wszechświat składa się z przeciwieństw, które pomagają nam zrozumieć, co jest dla nas dobre, a co nie. Bieguny stanowią ścieżkę. One są punktem wyjścia.

 1. Prawo Cykliczności

W naturze istnieje odpowiedni czas na różne działania. Ważne jest docenianie tych cykli. Jeśli czujesz się przemęczony – odpocznij. Na wszystko jest właściwy czas.

 1. Prawo Harmonii

Równowaga między męską i żeńską energią w nas jest kluczem do spełnienia. Tylko kiedy osiągniemy tę równowagę, poczujemy pełnię szczęścia.

Korzystanie z tych praw może pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu i lepszego życia. Ważne jest, aby zrozumieć i stosować je wszystkie, ponieważ są one ze sobą powiązane.

 

Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze

LeMoon Team

Zobacz także: