Widzisz cały czas te same liczby?

Kiedy zaczynasz to zauważać to znaczy, że jesteś na drodze transformacji i Twoja energia jest w ruchu. Jest wiele teorii na ten temat. Liczby te nazywane są liczbami anielskimi.

Czy w tym momencie otrzymujesz wsparcie od swoich aniołów? Podpowiadają Ci, że idziesz w dobrym kierunku, że Twoja świadomość rośnie, że się transformujesz z niższego poziomu na wyższy.

Jeżeli nie wierzysz w aniołów to przyjmij to jako wskazówki od Wszechświata. Nie zawsze jest nam łatwo uwierzyć, że istnieje coś poza ziemią i naszymi ziemskimi istotami.

Natomiast jesteśmy już w nowej erze Wodnika.
W erze tej nie zostanie ten, kto pływa jako robak w kałuży na niskich wibracjach i przyjmuje świat jako czarny albo biały. Dlatego tak ważne jest zwracać uwagę na liczby i sprawdzać ich znaczenie.

Rzeczywistość jest wielowarstwowa. Ona ciągle się z nami kontaktuje i podsyła nam znaki, cyfry, symbole czy słowa.

Otwórz serce i przyjrzyj się sobie. Jeżeli widzisz liczby, to znaczy wszechświat Cię wspiera jak nigdy dotąd.

Zazwyczaj jako pierwsza pojawia się liczba 11:11. Jest to liczba mistrzowska. Kombinacja czystej energii, która jest znakiem przejścia na nowy poziom świadomości.

Więcej o znaczeniu liczb znajdziesz u nas na stronie: Symbole.

Pamiętaj, że w naszym sklepie możesz zamówić sobie haft z ulubioną liczbą bądź symbolem, które są dla Ciebie ważne. Wyhaftujemy je na naszych produktach.

Zamknij oczy. Otwórz serce.

Przytulamy ciepło.

Zespół LeMoon89

Zobacz także: