oczyszczenie domu przestrzeni

Możecie wierzyć albo nie, ale istnieje energia przestrzeni. Cała filozofia Feng Shui jest skierowana na to, aby energia przestrzeni przepływała prawidłowo i nie powstawały tak zwane „zatory” energetyczne, czyli aby nie zatrzymywała się zła energia.

Z pewnością sami zauważyliście, że w niektórych przestrzeniach czujecie się dobrze i spokojnie, a do niektórych pomieszczeń nie macie ochoty wracać. Czasem zdarza się także, że nie chce nam się wracać do domu. Wtedy koniecznie trzeba działać, aby tę sytuację zmienić. Bo dom jest miejscem, w którym mamy odpoczywać i kumulować naszą energię.

Jak sprawdzić, że nasz dom potrzebuje czystki od negatywnych energii

 • Pierwsze zmiany w energetycznym polu domu odczuwają zwierzęta, szczególnie psy. Zachowują się niespokojnie i depresyjnie. Koty dłużej śpią i często się chowają
 • Rośliny nie rosną tak, jak powinny, więdną i nie kwitną
 • Urządzenia elektroniczne zaczynają się psuć bez powodu, lampki często się przepalają
 • Pojawiają się różne grzyby, wilgoć oraz robaki
 • Dzieci marudzą bez powodu
 • Przebywając w domu, czujesz się apatycznie i sennie, nastrój  zmienia się na lepsze po tym, jak wychodzisz  z domu
 • Brakuje powietrza i wszystko wokół zaczyna Cię drażnić

Nie trzeba wspominać, że atmosfera w takim domu wpływa na to, że zdecydowanie częściej się kłócimy i również częściej chorujemy.

Mamy dla Ciebie kilka sposobów, jak oczyścić swój dom od negatywnej energii:

 1. Czystka całego pomieszczenia z użyciem soli

Dokładnie tak, używamy zwykłej soli. Dodajemy do wody i dokładnie myjemy cały dom, szczególnie wszelkie kąty i kąciki. Lustra i okna również najpierw przecieramy wodą z solą.

Możecie posypać również sól na dywany i po 20 min je wytrzepać. Jest to bardzo sprawdzony starosłowiański sposób na pozbycie wszelkich się złych energii.

 1. Stare i popsute rzeczy: bezlitośnie się ich pozbywamy

Nawet delikatnie popsuta filiżanka powinna znaleźć się w śmietniku. Nic, co jest nadłamane, lekko uszkodzone, nieużyteczne, nie może zalegać w Waszym domu. Prezenty od ludzi, z którymi już nie macie kontaktu albo Wasze relacje są złe, też najlepiej nie trzymać w domu.

Proszę uwierzyć, pozbywając się starego — szybko przyjdzie nowe.

 1. Biała szałwia

Dym białej szałwii wygania wszystko, co się w Waszym domu zataiło. Przejdzie po wszystkich pokojach i kontach. Dym kadzideł — to od wieków najskuteczniejsza broń do walki ze złymi duchami. Niech biała szałwia oraz inne kadzidła, jak najczęściej palą się w Waszym domu.

 1. Świece

Ogień to żywioł, który oczyszcza i uspokaja. Palcie świece nie tylko podczas okazji. Niech się palą jak najczęściej w Waszym domu.

Życzymy Wam, abyście czuli się w Waszym domach komfortowo i przytulnie. Świeże kwiaty, aromaterapia, dźwięki instrumentalne również oczyszczają przestrzeń.

Dużo miłości dla Was i dla Waszych bliskich ❤️

Zobacz także: