Super Moon w Rybach.

Druga pełnia w tym miesiącu, nazywana Czerwonym Księżycem. Jest to czas na zebranie wszystkiego, co zasialiście, analizy swojej pracy oraz zamknięcia wszystkich ogonów. Niczego nie przekładamy na później.

Koniec sierpnia i początek września — to bardzo niespokojny czas ze względu na retrogradacje innych planet. Bądźcie bardzo wyrozumiali do siebie i swoich partnerów. Emocje nadal mogą szaleć. U wielu z Was teraz w życiu dzieją się transformacje i może się wydawać — że już więcej tego nie wytrzymacie.

Pamiętajcie proszę, że nie ma zmiany bez bólu. Każda forma medytacji, wyciszenia — pomoże Wam przetrwać ten niespokojny czas.

Ci, którzy już swoje „przerobili”, poczują ogromny napływ energii, chęci do działania i mogą pojawić się nowe pomysły w głowie. Nie przegap tego momentu, energie są mocne — od razu przystępujcie do realizacji.

Warto odpuszczać stare. Tak z całą siłą, bez mrugnięcia oka — palić mosty. Toksyczne relacje, praca, która meczy, za długi macierzyński — śmiało: odcinamy i zmieniamy sytuacje.

Motto tej pełni: Odpuszczam wszystkie ciężkie relacje, niepotrzebnych ludzi oraz sytuacje, które mi nie służą. Jestem gotowa i otwarta na nowe.

Wysyłamy dużo pozytywnej energii

LeMoon89 Team

Zobacz także: