W tym roku doświadczamy wibracji liczby 8 i energii 8ki – Sprawiedliwości oraz jej drugiego znaczenia – Siły.

Liczba 8 manifestuje się w materii (podwójna czwórka, podstawa fizycznego świata).
Rok 2023 z liczbą 7 i Rydwanem dostarczył nam ogromną ilość energii, która teraz będzie się przejawiać w rzeczywistym życiu. Uproszczając, nasz plan stanie się teraz bardziej materialny.

8 to przedostatni rok w dziewięcioletnim cyklu. Daje nam to szansę spojrzeć, co osiągnęliśmy w poprzednich 7 latach i zebrać teraz owoce swojej pracy. To okazja do korekty i przebudowy, bo to ostatni roku z cyklu, 2025 – nie oferuje już takich możliwości.

Podobnie jak arkan Sprawiedliwość przynosi jasność i prawdę, liczba 8 w buddyzmie kojarzy się z lotosem – symbolem czystości ciała, umysłu i mowy. Dlatego rok 2024, z jednej strony jest karmiczny, a z drugiej strony prowadzi wszystkich do prawdy. Jeśli już wyszedłeś z zamkniętego kręgu Koła Sansary, karmiczne historie będą Cię teraz uwalniać od lekcji i zobowiązań. Jeśli jednak zauważasz zaostrzenie karmicznych dolegliwości, poważne problemy finansowe, powitania od rodzinnych programów lub powrót sytuacji z przeszłości – szczerze sobie przyznaj, że wolność jeszcze przed tobą, i jest jeszcze coś, nad czym trzeba popracować w kontekście własnej karmy.

Nie ma sensu spieszyć za kimś czy jakimś pomysłem. Rydwan zatrzymał się, teraz możesz zwolnić tempo i szczerze spojrzeć, gdzie właśnie jesteś. Teraz nie chodzi o szybkość, ale o zgodność z własnym miejscem i energią. Im bardziej zbiegają się twoje myśli, uczucia i działania, tym łatwiej będziesz podróżować po falach 2024 roku.

LeMoon Team ✨

Zobacz także: